Ταμάμ! Χάιρ!

Μοιραστείτε
    Thanos
    Admin
    Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1646
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Τόπος : Αθήνα!

Ταμάμ! Χάιρ!

Δημοσίευση από Thanos Την / Το Τετ Δεκ 01, 2010 3:04 pm

ρε παιδιά, θα αρχίσουμε σιγά σιγά να μαθαίνουμε και τουρκικά με τόσα τουρκικά έργα που προβάλλονται στην ελληνική τηλεόραση. Και πραγματικά αμφιβάλλω αν ο μέσος Τούρκος, έστω η Τουρκάλα, βάζει στο πρόγραμμά της μια ελληνική σειρά, ή έστω να προβάλλεται κάποια.

Ποια η στάση σας; βλέπετε τη Λάμια (τι όνομαι κι αυτό Παναγία μου) ή την άλλη που το παίζει δυσκολη στον Ονουρ; (ξεχασα το όνομά της)
    manos
    Forum Artist
    Forum Artist

Αριθμός μηνυμάτων : 359
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2010
    Τόπος : Χαλκίδα

Απ: Ταμάμ! Χάιρ!

Δημοσίευση από manos Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 2:23 pm

εγω πραγαματικα απορω γιατι ολες οι φιλες μου, γυναικες συγγενεις τους αρεσει τοσο πολυ ο Ονουρ και το 1000 και μια νυχτες... ειναι αισχρο... βεβαια ταυτοχρονα ειναι αισχρα και τα ελληνικα σηριαλ... αλλα γενικα ειναι θεμα καναλιων.. τους συμφερουν φτηνες παραγωγες παρα κατι καλο και ποιοτικο...
    nick93
    Forum V.I.P.
    Forum V.I.P.

Αριθμός μηνυμάτων : 1447
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2010
    Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από nick93 Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 2:34 pm

Γιατί αισχρό καλέ; :O Εγώ το βλέπω κάθε Τρίτη το χίλιες και μία νύχτες και άρχισα να το βλέπω από την αρχή του καλοκαιριού. Εγώ πάντως πιστεύω πως έχει πλοκή και είναι ενδιαφέρον, ειδικά τώρα που τελειώνει κιόλας σιγά σιγά. bounce Το κισμέτ τώρα η αλήθεια είναι πως δεν το έχω δει ως τώρα παρά ελάχιστα διότι δε με βολεύει καθόλου η ώρα που το έχει, οπότε δε μπορώ να έχω άποψη.
    Xorxito
    Moderators
    Moderators

Αριθμός μηνυμάτων : 187
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2010
    Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Xorxito Την / Το Πεμ Δεκ 02, 2010 5:24 pm

αχχχ και εγω τα βαριεμαι αυτα... εχουν απλοικη πλοκη και δεν μπορω και αυτο το οπισθοδρομικο στυλ των τουρκων..
    Thanos
    Admin
    Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1646
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2010
    Τόπος : Αθήνα!

Δημοσίευση από Thanos Την / Το Δευ Δεκ 06, 2010 1:52 pm

Παιδιά, συναγωνίζονται τα μεξικάνικά πάντως! Έχουνε μπλέξει τα μπούτια τους εκεί μέσα! Και για τον Ονούρ θα συμφωνήσω! Είναι μπάζο! Και ο Κενάν βέβαια

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Δεκ 11, 2017 12:46 pm